Pani Monika

p.o. DYREKTOR – nauczyciel dyplomowany, mgr edukacji wczesnoszkolnej. Aabsolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz zarządzania instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji. Uwielbia czytanie i dobrą herbatę. Pasjonatka programu Destination Imagination - prekursorka programu na poziomie przedszkolnym w województwie podkarpackim.

Pani Małgorzata

Nauczyciel dyplomowany. Lubi piec ciasta, ale nie lubi ich jeść. Jest smakoszem kawy. Słucha dobrej muzyki, lubi koncerty. W telewizji najchętniej ogląda seriale, „Jeden z dziesięciu” i „Jaka to melodia?”.

Pani Małgorzata

ZASTĘPCA DYREKTORA – nauczyciel dyplomowany. Interesuje się literaturą psychologiczną i podróżami. Lubi wycieczki rowerowe.

Pani Agata

Nauczyciel dyplomowany. Interesuje się różnymi technikami plastycznymi i chętnie wykorzystuje je na zajęciach z dziećmi. Lubi podróżować i poznawać ciekawe okolice.